UA

Врегулювання спорів

Супровід податкових перевірок та спорів

Супровід податкових перевірок та спорів

Захист прав платників податків і їх законних інтересів є одним з ключових напрямків роботи Адвокатського бюро Gryphon Legal. Успішне врегулювання спорів з податковими органами є важливим елементом забезпечення ефективності бізнесу та його захисту.

В рамках даної практики ми здійснюємо:

 • аналіз переваг і ризиків звернення до суду;
 • розробку правової позиції і стратегії ведення справи;
 • підготовку процесуальних документів (позовні заяви, клопотання тощо);
 • збирання та подання необхідних доказів у справі;
 • представлення інтересів клієнтів в судових засіданнях;
 • оскарження неправомірних дій або бездіяльності податкових органів;
 • оскарження результатів податкових перевірок, зокрема податкових повідомлень-рішень про визначення (донарахування) сум податкових зобов’язань, вилучення фінансово-господарської чи іншої документації підприємства, арешт майна підприємства;
 • оскарження рішень про відмову у відшкодуванні ПДВ;
 • оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному порядку;
 • супровід виконання судових рішень;
 • захист прав і законних інтересів топ-менеджменту та інших відповідальних осіб підприємства у випадках виникнення загрози притягнення їх до кримінальної відповідальності, а також за фактом відкриття щодо них кримінального провадження за скоєння економічних або посадових злочинів.
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal”

Дмитро Мелаш

Старший юрист Tax & Legal Due Diligence

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Послуги, які ми надаємо

Митні спори

Gryphon Legal здійснює судовий захист прав і законних інтересів бізнесу у випадках виникнення суперечок з митними органами при переміщенні товарів через митний кордон України.

Спори в сфері кредитування та повернення депозитів

Команда фахівців Gryphon Legal успішно здійснює юридичний супровід судового і позасудового вирішення спорів, що випливають з кредитних правовідносин.

Корпоративні спори

Команда адвокатів Gryphon Legal здійснює захист прав та інтересів своїх клієнтів в спорах щодо порушення принципів корпоративного управління

Спори у сфері реструктуризації

Фахівці Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу вирішення спорів у сфері реструктуризації кредитів і проблемної заборгованості.

Спори у сфері страхування

Gryphon має значний досвід успішного супроводу діяльності більше 200 фінансових установ, в тому числі страхових компаній, що дозволяє нам своєчасно й ефективно здійснювати захист прав і законних інтересів страховиків і застрахованих осіб у спірних правовідносинах.

Спори в сфері права власності, нерухомості та будівництва

Ми надаємо правову допомогу в судовому вирішенні спорів, пов’язаних з правом власності та правом користування нерухомістю.

Захист інтелектуальної власності

Юристи Gryphon здійснюють правову підтримку щодо захисту об’єктів інтелектуальної власності

Супровід і оскарження перевірок

Команда адвокатів Gryphon Legal, що спеціалізуються в сфері фінансового, корпоративного, податкового та кримінального права, надає правову підтримку в разі перевірок клієнтів контролюючими та правоохоронними органами. Ми забезпечуємо дотримання законності та об’єктивності контролерами в ході проведення перевірок діяльності підприємств, фінансових установ. У разі необхідності, ми здійснюємо ефективний супровід судового та позасудового оскарження рішень (постанов) про накладення санкцій.

Кримінальні провадження. White Collar Crimes

Команда досвідчених адвокатів Gryphon Legal здійснює захист прав і представництво інтересів клієнтів у випадках виникнення загрози їхнього притягнення до кримінальної відповідальності, а також за фактом відкриття щодо них кримінального провадження за скоєння економічних або посадових злочинів (так званих «white collar crime»).