UA

Юридичні послуги

Договірний супровід угод

Договірний супровід угод

Адвокатське бюро Gryphon Legal надає кваліфіковану правову підтримку при укладенні та виконанні різного роду угод, договорів, контрактів, а також визначенні всіх можливих ризиків і правових наслідків, пов’язаних з їхнім укладанням.

У випадках виникнення суперечок в договірних правовідносинах, команда адвокатів Адвокатського бюро Gryphon Legal здійснює юридичний супровід позасудового і судового вирішення спірних ситуацій, в тому числі із застосуванням процедур медіації, а також дає рекомендації з вибору юрисдикції вирішення спорів у правовідносинах з іноземними партнерами.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
  • розробку стратегій ведення переговорів, представництво інтересів клієнтів в ході їхнього проведення;
  • розробку та правовий аналіз проектів угод, договорів, контрактів на предмет їхньої відповідності законодавству з метою виявлення можливих правових і податкових ризиків їхнього укладення, в тому числі зовнішньоекономічних контрактів, арбітражних застережень до них;
  • супровід укладання угод, договорів, контрактів та їхнього виконання;
  • юридичний супровід укладання договорів, контрактів на біржах, аукціонах, конкурсах;
  • розробку пропозицій щодо підвищення ефективності існуючих договірних відносин з контрагентами.
Поділитися:
Інесса Михальченко

Молодший партнер Banking & Finance Комплаєнс

Дмитро Мелаш

Старший юрист Tax & Legal Due Diligence

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

  • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
  • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
  • TОП 5 у сфері IT
  • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
  • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

Банківське та фінансове право

Сторінка знаходиться в розробці

ico_51 Корпоративне і комерційне право

Наші юристи надають правову допомогу з усіх аспектів корпоративного та комерційного права, в тому числі зі створення власного або придбання вже існуючого бізнесу з урахуванням інтересів і цілей клієнта.

ico_52 Конкурентне право

Ми вирішуємо завдання, пов’язані зі створенням і діяльністю великих підприємств, їхніх об’єднань, промислово-фінансових груп, агропромислових холдингів, великих торгових мереж і ін., господарські операції яких, за певних обставин, можуть бути визнані такими, що обмежують конкуренцію на ринку та вимагають узгодження з АМК України.

ico_54 Інтелектуальна власність

Gryphon Legal здійснює досудовий та судовий захист порушених прав інтелектуальної власності, в тому числі і по відшкодуванню майнової/моральної шкоди, заподіяної порушенням права інтелектуальної власності.

ico_17 Трудові правовідносини

Gryphon Legal має багаторічний досвід успішного правового супроводу здійснення кадрової політики на підприємствах, а також вирішення спорів, що виникають між працівниками і роботодавцями в процесі трудової діяльності, що сприяє підвищенню ефективності бізнесу.

ico_11_posl Нерухомість і будівництво

В рамках практики нерухомості та будівництва наші фахівці здійснюють комплексне правове та податкове супроводження угод з нерухомістю, а також захист прав і законних інтересів власників і користувачів об’єктів нерухомості, в тому числі вітчизняних та іноземних інвесторів.

ico_55 Ліквідація бізнесу

Ми здійснюємо юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ, фінансово-промислових груп, агропромислових холдингів, сільськогосподарських підприємств, великих торговельних мереж, господарських асоціацій, корпорацій, концернів та ін., з урахуванням правових і податкових ризиків, вимог кредиторів, а також прав та інтересів їхніх учасників та правонаступників.

ico_50 Ліквідація фінансових установ

Команда Gryphon Legal здійснює юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ.