UA

Корпоративні фінанси

Ризик-менеджмент. Комплаєнс

Ризик-менеджмент. Комплаєнс

У сучасних економічних умовах поєднання ефективної системи управління бізнесом із системою своєчасного виявлення потенційних ризиків, таких як  фінансові, операційні та бізнес-ризики, є запорукою побудови і розвитку сталого бізнесу.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • оптимізацію системи корпоративного управління з урахуванням виявлених комплаєнс-ризиків;
 • організацію дієвої системи виявлення та попередження фінансових, операційних і репутаційних ризиків;
 • організацію системи внутрішнього аудиту та  фінансового моніторингу;
 • здійснення комплаєнс-аналізу відповідності компанії вимогам корпоративного, банківського, фінансового, податкового, трудового, антимонопольного законодавства;
 • розробку корпоративного кодексу і облікової політики компанії;
 • комплексний правовий і фінансовий аудит компаній, їх засновників і кінцевих бенефіціарів, контролерів й інших пов’язаних осіб, а також бізнес-партнерів, контрагентів і конкурентів і т.і.;
 • проведення антимонопольного комплаєнсу (на предмет наявності / відсутності ознак концентрації або узгоджених дій, що вимагають отримання згоди Антимонопольного комітету України);
 • проведення  антикорупційного комплаєнсу;
 • проведення податкового комплаєнсу;
 • проведення тренінгів та навчання співробітників з метою запобігання компаленс-ризиків всередині компанії;
 • розробку та впровадження комплаєнс-політик і процедур в компанії;
 • врегулювання корпоративних конфліктів і  спорів.
Поділитися:
Олена Линник

Керуючий партнер Коропоративні фінанси та стратегічний консалтинг

Ігор Линник

Старший партнер Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal”

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

ico_6_posl Стратегічний консалтинг

Динаміка діяльності бізнесу безпосередньо впливає на його добробут, тому ігнорування розвитку і змін в компанії і пошуку найкращих способів роботи не йде їй на користь. Виявлення слабких місць, формування тактики і стратегії компанії стимулюють її зростання, оптимізують діяльність і захищають бізнес в цілому.

ico_33 Фінансування та капіталізація

Безперервна динаміка і розвиток бізнесу вимагають постійного залучення короткострокових і довгострокових фінансових ресурсів. Ми надаємо сприяння в залученні фінансування як для конкретних проектів, так і для бізнесу в цілому.

ico_34 Інвестиційний аналіз

Наша команда допоможе визначити найбільш вигідні рішення для бізнесу, виявити несумлінні наміри контрагентів і бізнес-партнерів, а також врегулювати суперечки і конфлікти, що виникли.

ico_32 Супровід угод і транзакцій

Мы сопровождаем разработку индивидуальных стратегий осуществления сделок и транзакций, а также анализируем их на наличие экономического эффекта и всевозможных рисков.

ico_31 Корпоративне структурування

Для створення прозорого і прибуткового бізнесу, а також формування ефективного управлінського контролю над ним, важливо своєчасно впроваджувати заходи з оптимізації системи корпоративного управління в компанії.

ico_35 Реструктуризація бізнесу

Кожен власник бізнесу з часом стикається з необхідністю ефективної реструктуризації, яка потрібна, зокрема, для розширення бізнесу, виходу на нові ринки, мінімізації фінансових ризиків, оперативного вирішення проблемних ситуацій і оздоровлення бізнесу.

ico_11 Реструктуризація кредитів

Gryphon представляє інтереси банків, небанківських кредитних та інших фінансових установ, а також їх позичальників (як бізнесу, так і приватних осіб) з питань врегулювання проблемної кредиторської та дебіторської заборгованості, в тому числі реструктуризації боргових зобов’язань

ico_13 Фінансовий менеджмент

Ключовими напрямками фінансового менеджменту є контроль за рухом фінансових ресурсів компанії, виконанням поставлених завдань співробітниками компанії, а також запобігання порушенням фінансового та податкового законодавства.

ico_37 Управлінський облік

Для успішного управління бізнесом, а також для здійснення ефективного контролю за бізнес-процесами в компанії, власникам і топ-менеджерам важливо мати ефективну систему управлінського обліку, яка допомагає автоматизувати бізнес-процеси, вчасно виявляти збої в роботі компанії і запобігати їм.