UA

Корпоративні фінанси

Реструктуризація боргових зобов’язань

Реструктуризація боргових зобов'язань

У період політичної та економічної нестабільності як кредитори, так і позичальники потребують спільного пошуку шляхів для врегулювання проблемної заборгованості та збереження партнерських взаємин.

Ми надаємо юридичну підтримку в розрізі позасудового і судового врегулювання заборгованості за банківськими кредитами та іншими борговими зобов’язаннями.

Gryphon представляє інтереси банків, кредитних та фінансових установ, а також їхніх позичальників (як бізнесу, так і приватних осіб) з питань врегулювання проблемної кредиторської та дебіторської заборгованості.

Фінансова компанія, що входить до складу групи компаній Gryphon, надає послуги з реструктуризації банківських кредитів, проблемних активів, факторингу, кредитування, купівлі-продажу кредитних портфелів і боргових зобов’язань.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • реструктуризації дебіторської заборгованості;
 • рефінансування боргу;
 • заміна кредитора в зобов'язаннях (консолідація пулу кредитних договорів та інших боргових зобов'язань з подальшим відступленням єдиному кредиторові або синдикату кредиторів);
 • погашення боргових зобов'язань за рахунок добровільної реалізації заставного майна;
 • новацію кредитних договорів;
 • взаємозалік вимог;
 • заміну короткострокових фінансових інструментів на середньострокові і довгострокові інвестиційні програми і поновлювані кредитні лінії;
 • заміну заставного банківського кредитування оборотного капіталу на фінансування торгових операцій і договорів постачання продукції з відстрочкою платежу від факторингових компаній;
 • списання частини боргу та/або нарахованих штрафних санкцій за простроченою заборгованістю;
 • відчуження корпоративних прав (частки в статутному капіталі) компаній і підприємств-боржників або надання права керування компанією кредиторові (кредиторам).
З питань реструктуризації боргових зобов’язань звертайтеся до Старшого партнера, Керівника Адвокатського Бюро "Gryphon Legal" Ігоря Линника: lynnyk@gryphoninvest.com.ua +380 (44) 227 92 12
Поділитися:
Олена Линник

Керуючий Партнер

Корпоративні фінанси та стратегічний консалтинг

Ігор Линник

Старший партнер

Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal”

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

Стратегічний консалтинг

Динаміка діяльності бізнесу безпосередньо впливає на його добробут, тому ігнорування розвитку і змін в компанії і пошуку найкращих способів роботи не йде їй на користь. Виявлення слабких місць, формування тактики і стратегії компанії стимулюють її зростання, оптимізують діяльність і захищають бізнес в цілому.

Фінансування та капіталізація

Безперервна динаміка і розвиток бізнесу вимагають постійного залучення короткострокових і довгострокових фінансових ресурсів. Ми надаємо сприяння в залученні фінансування як для конкретних проектів, так і для бізнесу в цілому.

Інвестиційний аналіз

Наша команда допоможе визначити найбільш вигідні рішення для бізнесу, виявити несумлінні наміри контрагентів і бізнес-партнерів, а також врегулювати суперечки і конфлікти, що виникли.

Супровід угод і транзакцій

Мы сопровождаем разработку индивидуальных стратегий осуществления сделок и транзакций, а также анализируем их на наличие экономического эффекта и всевозможных рисков.

Корпоративне планування та бізнес структурування

Для створення прозорого і прибуткового бізнесу, а також формування ефективного управлінського контролю над ним, важливо своєчасно впроваджувати заходи з оптимізації системи корпоративного управління в компанії.

Реструктуризація бізнесу

Кожен власник бізнесу з часом стикається з необхідністю ефективної реструктуризації, яка потрібна, зокрема, для розширення бізнесу, виходу на нові ринки, мінімізації фінансових ризиків, оперативного вирішення проблемних ситуацій і оздоровлення бізнесу.

Фінансовий менеджмент

Ключовими напрямками фінансового менеджменту є контроль за рухом фінансових ресурсів компанії, виконанням поставлених завдань співробітниками компанії, а також запобігання порушенням фінансового та податкового законодавства.

Управлінський облік

Для успішного управління бізнесом, а також для здійснення ефективного контролю за бізнес-процесами в компанії, власникам і топ-менеджерам важливо мати ефективну систему управлінського обліку, яка допомагає автоматизувати бізнес-процеси, вчасно виявляти збої в роботі компанії і запобігати їм.