UA

Про нас

Олена Линник

Олена Линник

Керуючий партнер

Gryphon Group

Корпоративні фінанси та стратегії

M&A

 

 

 

Спеціалізація

Олена має 17-річний досвід роботи у сфері корпоративних фінансів, співпраці з клієнтами з різноманітних галузей, таких як ринки капіталу та інвестицій, банківська та фінансова сфера, ІТ та електронна комерція, сільське господарство та харчова промисловість, металургія та хімічна промисловість, виробництво електроенергії, сфера нерухомості та будівництва.  Олена консультує компанії з питань залучення інвестицій та фінансування, бізнес-планування, корпоративного управління, супроводжує проекти злиття та поглинання, корпоративного структурування та фінансової реструктуризації.

Олена є CEO аудиторської компанії Gryphon Audit, очолює проекти в сфері аудиторської діяльності,  аудити  консолідованої та комбінованої фінансової звітності відповідно до Міжнародних Стандартів Аудиту, проекти переходу та першого застосування  Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Вона є визнаним експертом у сфері корпоративних та фінансових розслідувань (Forensic) та супроводу Due Diligence процедур, Compliance аудиту.

Освіта

 • Магістр правового регулювання економіки, Київський національний економічний університет України імені Вадима Гетьмана
 • Сертифікований Аудитор

Громадська діяльність

 • З 2014 – по даний час член Експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
 •  2014-2016  – Заступник Голови Експертної ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
 • 2014-2016 – штатний консультант Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку).
 • 2013-2015 – член Правління Асоціації правників України.
 • 2011-2015 – Голова Комітету з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України.

Визнання

 • 2019 –Gryphon Group переможець у номінації – юридична фірма року у сфері комплаєнс “Legal Awards 2019”
 • 2018 – в чиcлі лідерів практики Банківського та фінансового права (Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України)
 • 2018 – визнаний юрист України в сфері банківського та фінансовго права (Ukrainian Law Firms2018. A Handbook for Foreign Clients).
 • 2018 – кращий юрист в сфері банківського та фінансового права (Фіналіст “Юридичної премії 2018 року”)
 • 2016 – кращий юрист в сфері банківського та фінансового права (Фіналіст «Юридичної премії 2016 року»)
 • 2015 – кращий юрист в сфері банківського та фінансового права (Фіналіст «Юридичної премії 2015 року»)
 • 2015-2016 – визнаний юрист України в сфері банківського та фінансового права, корпоративного і конкурентного права (Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients).
 • 2014- кращий юрист в сфері банківського та фінансового права (Фіналіст «Юридичної премії 2014 року»)
 • 2013-2014 – визнаний юрист України в сфері банківського та фінансового права, а також в сфері реструктуризації активів і бізнесу (Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients)

Публікації та статті

Нова податкова різниця за операціями з нерезидентами

Поряд із глобальними змінами у регулюванні трансфертного ціноутворення, КІК, оподаткуванням фізичних осіб – Закон №466 вніс суттєві зміни для платників податку на прибуток.
Новий формат річного фінансового звітування.

Відтепер до органів державної податкової служби подається фінансова звітність разом з аудиторським висновком, що фактично покладає початок новій єрі фінансового звітування.
Контрольовані іноземні компанії та особливості їх оподаткування

Контрольовані іноземні компанії (КІК). Як Україна імплементувала відповідні положення Плану BEPS у Податковий кодекс
Звіт про прозорість GRYPHON AUDIT 2019

30.04.2020

Вашій увазі представлено Звіт про прозорість ТОВ «Грифон Аудит» за 2019 рік. У Звіті розкрита інформація про структуру та корпоративне управління ТОВ «Грифон Аудит», ключові принципи роботи, а також...
Вивести на чесну воду

20.05.2019

Олена Линник

Спеціально для видання “Українськи юрист” Олена Линник, керуючий партнер GRYPHON GROUP, розповідає про інструменти, за допомогою яких можна виявити реальний фінансовий стан боржника і рівень його платоспроможності Пані Олено, чим...
Долг под контролем

08.05.2019

Управляющий партнер GRYPHON GROUP Елена Линник и Старший партнер GRYPHON GROUP Игорь Линник Специально для издания «ТОП-50 ведущих банков Украины 2019» C января 2017 года, банки, осуществляющие деятельность на территории Украины...
Звіт про корпоративне управління

05.04.2019

Олена Линник

Спеціально для видання “Українськи юрист” Олена Линник, керуючий партнер GRYPHON GROUP, розповідає про впровадження нової категорії звітності – звіту про управління  Одним із результатів внесення змін до Закону України «Про...
Форензік-аудит є умовою правильної оцінки ризиків за операціями з пов’язаними особами

12.12.2018

Олена Линник

Джерело: Укаїнський Юрист Керуючий партнер GRYPHON GROUP Олена Линник Форензік офіцер  GRYPHON GROUP Евгеній Столярчук Правильне управління фінансами компанії та економічно обґрунтоване корпоративне структурування є запорукою ефективного функціонування компанії...