UA

Врегулювання спорів

Еконономічні та посадові злочини. Захист у кримінальних справах

Еконономічні та посадові злочини. Захист у кримінальних справах

Команда досвідчених адвокатів Адвокатського бюро Gryphon Legal здійснює захист прав і представництво інтересів клієнтів у випадках виникнення загрози їх притягнення до кримінальної відповідальності, а також за фактом відкриття щодо них кримінального провадження за скоєння економічних або посадових злочинів (так званих «white collar crime»).

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • оцінку фактичних обставин справи та побудову ефективної стратегії адвокатського захисту;
 • представництво інтересів підзахисних на стадії досудового кримінального розслідування, а також під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронними органами;
 • підготовку до проведення слідчих дій (допитів, очних ставок, обшуків, виїмок);
 • супровід перевірок, ревізій, які проводяться правоохоронними органами;
 • складання та подання процесуальних документів в інтересах підзахисних;
 • оскарження в адміністративному та судовому порядку неправомірних дій і рішень судів і правоохоронних органів, а також їхніх посадових осіб;
 • представництво інтересів підзахисних безпосередньо в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер

Руководитель Адвокатского Бюро “Gryphon Legal”

Дмитро Мелаш

Старший юрист

Tax & Legal

Комплаенс

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

Супровід податкових перевірок та спорів

Захист прав платників податків і їхніх законних інтересів є одним з ключових напрямків роботи Gryphon Legal. Успішне врегулювання спорів з податковими органами є важливим елементом забезпечення ефективності бізнесу та його захисту.

Митні спори

Gryphon Legal здійснює судовий захист прав і законних інтересів бізнесу у випадках виникнення суперечок з митними органами при переміщенні товарів через митний кордон України.

Спори в сфері кредитування та повернення депозитів

Команда фахівців Gryphon Legal успішно здійснює юридичний супровід судового і позасудового вирішення спорів, що випливають з кредитних правовідносин.

Корпоративні спори

Команда адвокатів Gryphon Legal здійснює захист прав та інтересів своїх клієнтів в спорах щодо порушення принципів корпоративного управління

Спори у сфері реструктуризації

Фахівці Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу вирішення спорів у сфері реструктуризації кредитів і проблемної заборгованості.

Спори у сфері страхування

Gryphon має значний досвід успішного супроводу діяльності більше 200 фінансових установ, в тому числі страхових компаній, що дозволяє нам своєчасно й ефективно здійснювати захист прав і законних інтересів страховиків і застрахованих осіб у спірних правовідносинах.

Спори в сфері права власності, нерухомості та будівництва

Ми надаємо правову допомогу в судовому вирішенні спорів, пов’язаних з правом власності та правом користування нерухомістю.

Захист інтелектуальної власності

Юристи Gryphon здійснюють правову підтримку щодо захисту об’єктів інтелектуальної власності

Супровід і оскарження перевірок

Команда адвокатів Gryphon Legal, що спеціалізуються в сфері фінансового, корпоративного, податкового та кримінального права, надає правову підтримку в разі перевірок клієнтів контролюючими та правоохоронними органами. Ми забезпечуємо дотримання законності та об’єктивності контролерами в ході проведення перевірок діяльності підприємств, фінансових установ. У разі необхідності, ми здійснюємо ефективний супровід судового та позасудового оскарження рішень (постанов) про накладення санкцій.