UA

Врегулювання спорів

Кримінальні провадження. White Collar Crimes

Кримінальні провадження. White Collar Crimes

Врахування кримінально-правових ризиків ведення бізнесу дедалі частіше стає одним з ключових чинників його успішності в Україні. Якісна реалізація Compliance процедур та політик дозволяє бізнесу ефективно управляти такими ризиками, а також приймати швидкі рішення з метою захисту як його власників, так і управлінського персоналу.

Команда досвідчених адвокатів Gryphon Group здійснює ефективний захист прав та інтересів власників бізнесу, управлінського персоналу у випадках виникнення загрози їх притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у вчиненні економічних та посадових злочинів (White Collar Crime).

У рамках даної практики ми здійснюємо:

  • Оцінка фактичних обставин справи
  • Побудову ефективної стратегії адвокатського захисту
  • Представництво інтересів підзахисних на стадії досудового розслідування, підготовка до проведення слідчих дій (допитів, впізнання, обшуків, виїмок)
  • Складення та подача процесуальних документів в інтересах підзахисного
  • Представництво інтересів підзахисних безпосередньо в судах першої, апеляційної і касаційної інстанціях
  • Оскарження в адміністративному та судовому порядку неправомірних дій і рішень судів та правоохоронних органів, а також дій їх посадових осіб.
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер Руководитель Адвокатского Бюро “Gryphon Legal”

Дмитро Мелаш

Старший юрист Tax & Legal Комплаенс

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Послуги, які ми надаємо

Супровід податкових перевірок та спорів

Захист прав платників податків і їхніх законних інтересів є одним з ключових напрямків роботи Gryphon Legal. Успішне врегулювання спорів з податковими органами є важливим елементом забезпечення ефективності бізнесу та його захисту.

Митні спори

Gryphon Legal здійснює судовий захист прав і законних інтересів бізнесу у випадках виникнення суперечок з митними органами при переміщенні товарів через митний кордон України.

Спори в сфері кредитування та повернення депозитів

Команда фахівців Gryphon Legal успішно здійснює юридичний супровід судового і позасудового вирішення спорів, що випливають з кредитних правовідносин.

Корпоративні спори

Команда адвокатів Gryphon Legal здійснює захист прав та інтересів своїх клієнтів в спорах щодо порушення принципів корпоративного управління

Спори у сфері реструктуризації

Фахівці Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу вирішення спорів у сфері реструктуризації кредитів і проблемної заборгованості.

Спори у сфері страхування

Gryphon має значний досвід успішного супроводу діяльності більше 200 фінансових установ, в тому числі страхових компаній, що дозволяє нам своєчасно й ефективно здійснювати захист прав і законних інтересів страховиків і застрахованих осіб у спірних правовідносинах.

Спори в сфері права власності, нерухомості та будівництва

Ми надаємо правову допомогу в судовому вирішенні спорів, пов’язаних з правом власності та правом користування нерухомістю.

Захист інтелектуальної власності

Юристи Gryphon здійснюють правову підтримку щодо захисту об’єктів інтелектуальної власності

Супровід і оскарження перевірок

Команда адвокатів Gryphon Legal, що спеціалізуються в сфері фінансового, корпоративного, податкового та кримінального права, надає правову підтримку в разі перевірок клієнтів контролюючими та правоохоронними органами. Ми забезпечуємо дотримання законності та об’єктивності контролерами в ході проведення перевірок діяльності підприємств, фінансових установ. У разі необхідності, ми здійснюємо ефективний супровід судового та позасудового оскарження рішень (постанов) про накладення санкцій.