UA

Про нас

Наші клієнти

Наші клієнти

Програма розвитку агрофінансування та агрострахування в Україні Міжнародної фінансової корпорації (IFC). IFC – це міжнародний фінансовий інститут, що входить до структури Світового банку. Головна мета IFC – сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

VISA International – провідна платіжна система світу. Щорічно торговий обіг по картам Visa складає 4,8 трильйони доларів США. Карти Visa приймаються до оплати в торгових точках більш ніж 200 країн світу. Біля 57% платіжних карт у світі припадає саме на долю VISA.

lifecell – український оператор мобільного зв’язку, власником 100% акцій якого є міжнародна інвестиційна компанія Turkcell.

Сьогодні оператор розгортає мережу нового покоління на основі технології 3G + і надає послуги 3G + мобільного інтернету для понад 2 мільйонів абонентів.

«Альфа-Банк Україна» – комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Згідно з рейтингом Національного Банку України «Альфа-Банк Україна» входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

«Альянс Україна» є одним з провідних страховиків України. Компанія 3 роки поспіль входить до ТОП – 10 компаній зі страхування підприємств згідно з рейтингами Insurance Top. Компанія є частиною групи Allianz, яка більше 120 років забезпечує своїх клієнтів надійним страховим захистом.

ПАТ КБ «ПриватБанк» — найбільший український універсальний комерційний банк, орієнтований на обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів всіх форм власності.

За даними дослідження GFK Ukraine у другому кварталі 2016 року банк вважається основним для 39,4% користувачів банківських послуг-фізичних осіб та 33,5% серед корпоративних клієнтів.

Aesthetic Consilium Clinic (Східно-європейська клініка естетичної медицини) – провідна інноваційна клініка преміум-сегмента. Спеціалізується на естетичній медицині, косметології, стоматології.

Група компаній «Атолл Холдинг» – українська фінансово-промислова група, заснована у 1993 році. На сьогодні налічує понад 48 підприємств за такими основними напрямками діяльності як автомобільне виробництво і дистрибуція, інвестиції та будівництво, фінансовий напрямок, туризм і рекреація, девелопмент, а також бізнес-освіта.

Страхова компанія «Альфа Страхування» – один із лідерів українського страхового ринку. Компанія заснована у 2000 році та володіє універсальним портфелем послуг, в тому числі комплексними програмами захисту інтересів бізнесу та низкою послуг із страхування приватних осіб.

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» є однією із найвідоміших мереж роздрібної торгівлі.  Сьогодні мережа «Фуршет» нараховує 80 магазинів у всіх регіонах України, у тому числі супермаркет «Гурман-Фуршет», а також 13 магазинів у Республіці Молдова та 7 супермаркетів у Грузії.

Група компаній «АІС». Основний напрям діяльності компанії – послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів. Компанія пропонує клієнтам більше 400 моделей автомобілів 16 брендів, надає повний комплекс супутніх послуг при продажі та сервісному обслуговуванні автомобілів.

ПАТ «КРЕДОБАНК» –банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні у структурі акціонерного капіталу ПАТ «КРЕДОБАНК» інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі SA складають 99,6%.

Група компаній «Карбон» заснована в 1997 році і є одним із лідерів телекомунікаційного та енергетичного ринку України.

«ФІДОБАНК» – універсальний банк із сучасним підходом до банківського обслуговування. Банк надає широкий спектр послуг для бізнесу і приватних клієнтів. У своїй діяльності «ФІДОБАНК» фокусується на розробці та пропозиції інноваційних банківських продуктів і технологій, а також на транзакційному бізнесі. «ФІДОБАНК» входить в ТОП-10 банків за розміром активів у групі «Великі банки» згідно класифікації НБУ на 1 січня 2014 року.

ТОВ «ПЛАСІС» пропонує готові технологічні рішення (термінали, турнікети, системи контролю доступу, системи відеоспостереження та ін.), та реалізацію індивідуальних проектів для найбільших транспортних перевізників України і ключових банківських структур.

«СЕБ БАНК Україна» – відома та рейтингова на банківському ринку установа, що надає повний спектр банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам, а також корпоративним клієнтам.

Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ЄВРОБАНК» — це динамічно зростаюча установа, яка надає свободу управління фінансами своїм клієнтам. Банк заснований у 2005 році та відзначений банківськими рейтингами як стабільний та надійний.

АБ «Експрес-Банк» успішно працює на національному банківському ринку з 1993 року.

ПАТ “КБ “ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА”- фінансова установа універсального типу, яка надає весь спектр банківських послуг з обслуговування юридичних та фізичних осіб.

Aesthetic Consilium School (Східно-європейська школа естетичної медицини) – самостійний проект Aesthetic Consilium Clinic – професійна школа підготовки спеціалістів у галузі естетичної медицини та косметології.

Фінансова Компанія «Приватні інвестиції» є  активним учасником фінансового ринку України. Спільно з Польським акціонерним банком РКО ВР SA є членами Групи капіталу PKO BP.

Колекторська компанія «Укрфінанси» є одним з провідних незалежних колекторських агентств в Україні. Компанія надає послуги з раннього, пізнього і судового стягнення заборгованості по всій території країни.

БК “ФаворитБет” є широковідомою букмекерською конторою, як в Україні, так і на просторах ринку СНД.

«Фінансова компанія Екскомбуд-інвест» – фінансова установа з основним видом діяльності залучення фінансових активів фізичних та юридичних осіб з метою фінансування будівництва. Успішно здійснює управління фондами фінансування будівництва найбільших житлових комплексів міста Львів.

“Інвестиційно – фінансова компанія” займає лідируючі позиції в сфері залучення фінансових активів від фізичних, юридичних осіб та здійснення управління Фондами фінансування будівництва житлових багатоквартирних  будинків, нежитлових приміщень та автопаркінгів.

Компанією успішно реалізовано фінансування об’єктів будівництва в містах Львів, Мукачево та Ужгород.

Фінансова компанія «Партнер» здійснює діяльність у сфері валюто-обмінних операцій та переказу коштів. Має відділення в Києві та Дніпрі.

Фінансова компанія «Актинія» здійснює діяльність у сфері переказу грошових коштів для автоматизації оплати в банківському, комерційному й транспортному секторах.

«Техно-Фінанс» – кредитна установа, основним видом діяльності якої є здійснення фінансування фізичних осіб, підприємств малого та середнього бізнесу, а також корпоративних структур.