UA

Юридичні послуги

Корпоративне право

Корпоративне і комерційне право. Правова підтримка бізнесу

Фахівці Адвокатського бюро Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу створення та розвитку бізнесу, як резидентів, так і нерезидентів-юридичних осіб. Наші юристи надають правову допомогу з усіх аспектів корпоративного та комерційного права, в тому числі зі створення власного або придбання вже існуючого бізнесу з урахуванням інтересів і цілей клієнта.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • правову і податкову підтримку стартап-проектів і компаній, які виходять на український ринок;
 • правовий консалтинг з питань планування та реорганізації бізнесу, створення спільних підприємств, відкриття філій і офіційних представництв і т.п .;
 • надання правової підтримки з отримання необхідних дозволів і ліцензій на здійснення господарської діяльності;
 • правову підтримку в укладанні комерційних договорів, в тому числі консультування з питань забезпечення виконання договорів;
 • консультування в розрізі існуючих договірних відносин, в тому числі за ліцензійними договорами, договорами про спільну діяльність, договорів про надання послуг, договорами поставки, виробництва та ін.;
 • правове та податкове супроводження імпортно-експортних операцій;
 • побудову оптимальної структури власності;
 • консультування з питань застосування національного законодавства та законодавств іноземних держав про можливості залучення нерезидентів в структуру власності та використання іноземних юрисдикцій в процесі створення та ведення бізнесу;
 • правову підтримку в процесі побудови корпоративного управління за визначенням правил та процедур прийняття рішень і здійснення контролю з питань розподілу прав і обов'язків між органами управління та акціонерами;
 • комплексний податковий і правовий супровід угод купівлі-продажу корпоративних прав (угод M&A), послуги з отримання погоджень Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, НБУ придбання істотної участі у фінансовій установі, а також попередніх висновків і дозволів АМК України на узгоджені дії та концентрацію.
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер

Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal”

Олена Линник

Керуючий партнер

Корпоративні фінанси та стратегічний консалтинг

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

ico_53 Договірний супровід угод

Gryphon Legal надає кваліфіковану правову підтримку при укладенні та виконанні різного роду угод, договорів, контрактів, а також визначенні всіх можливих ризиків і правових наслідків, пов’язаних з їхнім укладанням.

ico_52 Конкурентне право

Ми вирішуємо завдання, пов’язані зі створенням і діяльністю великих підприємств, їхніх об’єднань, промислово-фінансових груп, агропромислових холдингів, великих торгових мереж і ін., господарські операції яких, за певних обставин, можуть бути визнані такими, що обмежують конкуренцію на ринку та вимагають узгодження з АМК України.

ico_54 Інтелектуальна власність

Gryphon Legal здійснює досудовий та судовий захист порушених прав інтелектуальної власності, в тому числі і по відшкодуванню майнової/моральної шкоди, заподіяної порушенням права інтелектуальної власності.

ico_17 Трудові правовідносини

Gryphon Legal має багаторічний досвід успішного правового супроводу здійснення кадрової політики на підприємствах, а також вирішення спорів, що виникають між працівниками і роботодавцями в процесі трудової діяльності, що сприяє підвищенню ефективності бізнесу.

ico_11_posl Нерухомість і будівництво

В рамках практики нерухомості та будівництва наші фахівці здійснюють комплексне правове та податкове супроводження угод з нерухомістю, а також захист прав і законних інтересів власників і користувачів об’єктів нерухомості, в тому числі вітчизняних та іноземних інвесторів.

ico_55 Ліквідація бізнесу

Ми здійснюємо юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ, фінансово-промислових груп, агропромислових холдингів, сільськогосподарських підприємств, великих торговельних мереж, господарських асоціацій, корпорацій, концернів та ін., з урахуванням правових і податкових ризиків, вимог кредиторів, а також прав та інтересів їхніх учасників та правонаступників.

ico_50 Ліквідація фінансових установ

Команда Gryphon Legal здійснює юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ.

ico_8 Due diligence

Для своєчасного виявлення всіх можливостей і ризиків, пов’язаних із здійсненням угод, важливо вчасно провести правовий аналіз контрагента, його активів, зобов’язань та ділової репутації – так званий Due Diligence.

ico_2 Форензік

Своєчасне виявлення та знешкодження потенційних ризиків, що спричинені як зовнішніми (шахрайство з боку контрагентів або партнерів), так і внутрішніми факторами (корпоративні спори, різноманітні порушення з боку співробітників), є базою існування стабільного бізнесу.