UA

Юридичні послуги

Корпоративне і комерційне право

Корпоративне і комерційне право

Фахівці Адвокатського бюро Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу створення бізнесу. Наші юристи надають правову допомогу з усіх аспектів корпоративного та комерційного права, в тому числі зі створення власного або придбання вже існуючого бізнесу з урахуванням інтересів і цілей клієнта.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • правову і податкову підтримку проектів і компаній, які заходять на український ринок;
 • правовий консалтинг з питань планування та реорганізації бізнесу, створення спільних підприємств, відкриття філій і офіційних представництв і т.п.;
 • надання правової підтримки з отримання необхідних дозволів і ліцензій на здійснення господарської діяльності;
 • правову підтримку в укладанні комерційних договорів, в тому числі консультування з питань забезпечення виконання договорів;
 • консультування в розрізі існуючих договірних відносин, в тому числі за ліцензійними договорами, договорами про спільну діяльність, договорів про надання послуг, договорами поставки, виробництва та ін.;
 • правове та податкове супроводження імпортно-експортних операцій;
 • побудову оптимальної структури власності;
 • консультування з питань застосування національного законодавства та законодавств іноземних держав про можливості залучення нерезидентів в структуру власності та використання іноземних юрисдикцій в процесі створення та ведення бізнесу;
 • правову підтримку в процесі побудови корпоративного управління за визначенням правил та процедур прийняття рішень і здійснення контролю з питань розподілу прав і обов'язків між органами управління та акціонерами;
 • комплексний податковий і правовий супровід угод купівлі-продажу корпоративних прав (угод M&A).
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal

Інесса Михальченко

Молодший партнер Banking & Finance Комплаєнс

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

Фінансовим установам (кредитування| переказ коштів| обмін валют| платіжні системи| КУА)

Команда Gryphon Legal пропонує свої послуги з супроводу процесу створення та ліцензування фінансових установ, які займаються кредитуванням, переказом коштів, обміном валют, а також правову підтримку при отриманні дозвільних документів, необхідних для роботи корпоративних інвестиційних фондів, платіжних систем та систем електронних грошей.

Телекомунікації, IT

Україна відома як одна з розвинених світових технологічних майданчиків. Ми супроводжуємо діяльність наших клієнтів зі сфери телекомунікацій, медіа, розваг та IT. Яка б не була ваша ніша в цьому секторі, у нас є досвід для вирішення Ваших завдань і поставлених цілей.

Банківське та фінансове право

В даний час ринок банківських та небанківських фінансових послуг знаходиться в самому розквіті. Професійні адвокати на юристи Gryphon Legal надають комплексну правову підтримку міжнародним фінансовим холдингам, банкам та небанківським фінансовим установам.

Договірний супровід угод

Gryphon Legal надає кваліфіковану правову підтримку при укладенні та виконанні різного роду угод, договорів, контрактів, а також визначенні всіх можливих ризиків і правових наслідків, пов’язаних з їхнім укладанням.

Конкурентне право

Ми вирішуємо завдання, пов’язані зі створенням і діяльністю великих підприємств, їхніх об’єднань, промислово-фінансових груп, агропромислових холдингів, великих торгових мереж і ін., господарські операції яких, за певних обставин, можуть бути визнані такими, що обмежують конкуренцію на ринку та вимагають узгодження з АМК України.

Інтелектуальна власність

Gryphon Legal здійснює досудовий та судовий захист порушених прав інтелектуальної власності, в тому числі і по відшкодуванню майнової/моральної шкоди, заподіяної порушенням права інтелектуальної власності.

Трудові правовідносини

Gryphon Legal має багаторічний досвід успішного правового супроводу здійснення кадрової політики на підприємствах, а також вирішення спорів, що виникають між працівниками і роботодавцями в процесі трудової діяльності, що сприяє підвищенню ефективності бізнесу.

Послуги у сфері нерухомості та будівництва

В рамках практики нерухомості та будівництва наші фахівці здійснюють комплексне правове та податкове супроводження угод з нерухомістю, а також захист прав і законних інтересів власників і користувачів об’єктів нерухомості, в тому числі вітчизняних та іноземних інвесторів.

Ліквідація бізнесу

Ми здійснюємо юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ, фінансово-промислових груп, агропромислових холдингів, сільськогосподарських підприємств, великих торговельних мереж, господарських асоціацій, корпорацій, концернів та ін., з урахуванням правових і податкових ризиків, вимог кредиторів, а також прав та інтересів їхніх учасників та правонаступників.