UA

Юридичні послуги

Корпоративне і комерційне право

Корпоративне і комерційне право

Фахівці Адвокатського бюро Gryphon Legal мають успішний досвід юридичного супроводу створення бізнесу. Наші юристи надають правову допомогу з усіх аспектів корпоративного та комерційного права, в тому числі зі створення власного або придбання вже існуючого бізнесу з урахуванням інтересів і цілей клієнта.

В рамках даної практики ми здійснюємо:
 • правову і податкову підтримку проектів і компаній, які заходять на український ринок;
 • правовий консалтинг з питань планування та реорганізації бізнесу, створення спільних підприємств, відкриття філій і офіційних представництв і т.п.;
 • надання правової підтримки з отримання необхідних дозволів і ліцензій на здійснення господарської діяльності;
 • правову підтримку в укладанні комерційних договорів, в тому числі консультування з питань забезпечення виконання договорів;
 • консультування в розрізі існуючих договірних відносин, в тому числі за ліцензійними договорами, договорами про спільну діяльність, договорів про надання послуг, договорами поставки, виробництва та ін.;
 • правове та податкове супроводження імпортно-експортних операцій;
 • побудову оптимальної структури власності;
 • консультування з питань застосування національного законодавства та законодавств іноземних держав про можливості залучення нерезидентів в структуру власності та використання іноземних юрисдикцій в процесі створення та ведення бізнесу;
 • правову підтримку в процесі побудови корпоративного управління за визначенням правил та процедур прийняття рішень і здійснення контролю з питань розподілу прав і обов'язків між органами управління та акціонерами;
 • комплексний податковий і правовий супровід угод купівлі-продажу корпоративних прав (угод M&A).
Поділитися:
Ігор Линник

Старший партнер

Керуючий Адвокатського Бюро “Gryphon Legal

Інесса Михальченко

Молодший партнер

Banking & Finance

Комплаєнс

Ринки, на яких ми працюємо

Банки та фінанси

Фондовий ринок

IT-індустрія

Агропромисловість

Будівництво та нерухомість

Ми знаходимо найкращі рішення в сфері управління, права, податків, фінансів та інвестицій та допомагаємо інтегрувати їх в бізнес-процеси

 • 15 років професійного досвіду та спеціалізації на банківському та фінансовому ринку
 • TОП 5 у сфері банківського та фінансового права
 • TОП 5 у сфері IT
 • TОП 5 у сфері комплаєнс-систем корпоративного управління
 • #1 Boutique Tax Consulting Law Firm of the Year in Ukraine

Послуги, які ми надаємо

Фінансовим установам (кредитування| переказ коштів| обмін валют| платіжні системи| КУА)

Команда Gryphon Legal пропонує свої послуги з супроводу процесу створення та ліцензування фінансових установ, які займаються кредитуванням, переказом коштів, обміном валют, а також правову підтримку при отриманні дозвільних документів, необхідних для роботи корпоративних інвестиційних фондів, платіжних систем та систем електронних грошей.

Телекомунікації, IT

Україна відома як одна з розвинених світових технологічних майданчиків. Ми супроводжуємо діяльність наших клієнтів зі сфери телекомунікацій, медіа, розваг та IT. Яка б не була ваша ніша в цьому секторі, у нас є досвід для вирішення Ваших завдань і поставлених цілей.

Банківське та фінансове право

В даний час ринок банківських та небанківських фінансових послуг знаходиться в самому розквіті. Професійні адвокати на юристи Gryphon Legal надають комплексну правову підтримку міжнародним фінансовим холдингам, банкам та небанківським фінансовим установам.

ico_53 Договірний супровід угод

Gryphon Legal надає кваліфіковану правову підтримку при укладенні та виконанні різного роду угод, договорів, контрактів, а також визначенні всіх можливих ризиків і правових наслідків, пов’язаних з їхнім укладанням.

ico_52 Конкурентне право

Ми вирішуємо завдання, пов’язані зі створенням і діяльністю великих підприємств, їхніх об’єднань, промислово-фінансових груп, агропромислових холдингів, великих торгових мереж і ін., господарські операції яких, за певних обставин, можуть бути визнані такими, що обмежують конкуренцію на ринку та вимагають узгодження з АМК України.

ico_54 Інтелектуальна власність

Gryphon Legal здійснює досудовий та судовий захист порушених прав інтелектуальної власності, в тому числі і по відшкодуванню майнової/моральної шкоди, заподіяної порушенням права інтелектуальної власності.

ico_17 Трудові правовідносини

Gryphon Legal має багаторічний досвід успішного правового супроводу здійснення кадрової політики на підприємствах, а також вирішення спорів, що виникають між працівниками і роботодавцями в процесі трудової діяльності, що сприяє підвищенню ефективності бізнесу.

ico_11_posl Послуги у сфері нерухомості та будівництва

В рамках практики нерухомості та будівництва наші фахівці здійснюють комплексне правове та податкове супроводження угод з нерухомістю, а також захист прав і законних інтересів власників і користувачів об’єктів нерухомості, в тому числі вітчизняних та іноземних інвесторів.

ico_55 Ліквідація бізнесу

Ми здійснюємо юридичний супровід припинення (ліквідації) підприємств, в тому числі фінансових установ, фінансово-промислових груп, агропромислових холдингів, сільськогосподарських підприємств, великих торговельних мереж, господарських асоціацій, корпорацій, концернів та ін., з урахуванням правових і податкових ризиків, вимог кредиторів, а також прав та інтересів їхніх учасників та правонаступників.