UA

Кар’єра

Почни працювати з нами

Наша команда – наш найцінніший актив. Ми культивуємо та підтримуємо здорову і довірливу атмосферу в команді, інвестуємо в її членів, а також розвиваємо їх індивідуальний потенціал.

Наша команда – це активні, талановиті люди з різними поглядами та життєвим досвідом.

Різноманітність практик нашої компанії дає змогу професіоналам обрати найцікавішу сферу роботи відповідно до їх досвіду, а наші професійні наставники допоможуть випускникам та починаючим спеціалістам сформувати їх професійні пріоритети та почати реалізовувати поставлені цілі.

Поділитися:

Що ми надаємо

Можливість проявити себе і реалізувати наявний професійний, науковий, творчий та організаційний потенціал

Досвід роботи в команді кваліфікованих професіоналів

Роботу в різноманітних практиках компанії: право, податки, корпоративні фінанси, аудит

Кого ми шукаємо

Талановитих

Цілеспрямованих

Відповідальних

З бажанням розвиватися

Для кого це

Для випускників вищих навчальних закладів

Gryphon радий прийняти у свої ряди студентів та випускників вищих навчальних закладів, які розпочинають свою кар’єру. Ми очікуємо від вас ініціативності, наполегливості, бажання вчитися та застосовувати свої знання на практиці. Якщо вам до вподоби принципи нашої компанії та ви готові стати її частиною, вдосконалювати свої навички та розділяти успіхи компанії – ласкаво просимо до нас.

Для професіоналів

Gryphon запрошує до співпраці досвідчених фахівців у сфері права, фінансів, податків, аудиту. Ми хочемо бачити у команді спеціалістів з активною життєвою позицією та бажанням постійно самовдосконалюватися, людей, готових іти непротореними стежками, застосовувати нестандартні підходи і знаходити ефективні рішення до поставлених завдань.

Напишіть нам

і ми розглянемо вашу кандидатуру