UA

Про нас

 

засновано у 2011 році.

 

 

Gryphon Group – група компаній, національна мережа, що надає професійні послуги в сфері корпоративних фінансів та стратегій, інвестиційного та бізнес-консалтингу, правового та податкового консалтингу, адвокатури та аудиту.

 

Нашими клієнтами є провідні банки та фінансові установи, аграрно-промислові групи, інвестиційно-девелоперські та будівельні компанії, підприємства сфери машинобудування та металургії, енергетики, нафти і газу.

 

Підприємства в сфері електронної комерції та ІТ, медіа та телекомунікацій, авіації та безпілотних систем, готельно-туристичного бізнесу, медицини та фармацевтики.

 

Ми діємо законно та прозоро.

Ми цінуємо час і ресурси наших клієнтів.

 

 

 

 

 

 

Успішний бізнес вимагає стратегічного планування, прийняття раціональних управлінських рішень та їх ефективного впровадження.

 

Протягом багатьох років наша команда успішно консультує та надає підтримку бізнесу в різних секторах економіки з питань: корпоративних фінансів та стратегій, залучення інвестицій та фінансування, бізнес-планування, корпоративного управління, супроводу угод M & A, корпоративного структурування та фінансової реструктуризації.

 

#Corporate Finance #Strategic Decisions
#Investment Consulting
#Business Planning #Financial Management Systems

 

 

 

 

 

 

Адвокатське бюро «Gryphon Legal» надає послуги в сфері правового консалтингу та бізнес адвокатури, супроводжує угоди в сфері корпоративного структурування бізнесу, купівлі-продажу активів, реструктуризації бізнесу та боргових зобов’язань, злиття та поглинання (M&A).

 

«Gryphon Legal» здійснює Forensic-розслідування, супроводжує процедури корпоративного, податкового та передінвестиційного Due Diligence.

 

Адвокати «Gryphon Legal» спеціалізуються також в кримінальних провадженнях, у сфері економічних та посадових злочинів (White Collar Crime).

 

 

#Due Diligence #Compliance
#Legal Expertise
#Corporate Investigations #Forensic
#Legal Servises #Litigation

 

 

 

 

 

 

Gryphon Audit надає повний комплекс послуг з аудиту фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, а також з надання впевненості та інших професійних послуг, що надаються відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

 

Gryphon Audit має право проведення обов’язкового аудиту суспільно значимих підприємств: банків, страхових компаній, фінансово-кредитних установ, емітентів цінних паперів, цінні папери яких допущені до торгів на фондових біржах або щодо яких здійснено публічну пропозицію.

 

У тому числі великих підприємств, як приватного так і державного сектору, аграрно-промислових груп, інвестиційно-девелоперських і будівельних компаній, підприємств сфери машинобудування і металургії, енергетики, нафти і газу.

 

#Audit Opinion #Due Diligence
#Financial Forensic Investigations
#Audit & Assurance #IFRS 

Наша команда

Олена Линник

Керуючий партнер

Gryphon Group

Корпоративні фінанси та стратегії

M&A

 

 

 

Ігор Линник

Старший партнер

Gryphon Group

Правовий та податковий консалтинг

Інвестиційні проекти

 

Анна Андреасян

Партнер

Корпоративні фінанси

Аудит та надання впевненості

 

 

Інеcса Михальченко

Партнер

Банківське та

фінансове право

Комплаєнс

 

Лілія Гарачковська

Керівник практики

Фінансове моделювання

Автоматизація фінансового обліку

МСФЗ

Ілля Новосельцев

Асоційований партнер

Інтелектуальна власність

Конкурентне право

Анатолій Венгер

Асоційований партнер

Корпоративні фінанси

Фінансове моделювання

МСФЗ

 

Євгеній Столярчук

Форензік Офіцер

Розслідування фінансового шахрайства

 

Бондар Артур

Комплаєнс офіцер

Корпоративний та комерційний комплаєнс

 

Наше визнання

2019 – Олена Линник

Кращий юрист в сфері банківського/фінансового права

Фіналіст«Юридичної премії 2019 року»

Юридична Премія 2019
2019 – Фірма року у сфері compliance

Gryphon Group переможець “Юридичної премії 2019 року”

Юридична Премія 2019
2019 – The Legal 500 відзначено досвід партнерів Gryphon Group Олени Линник та Ігора Линника

The Legal 500 – глобальна комплексна програма досліджень переглядається і оновлюється щорічно, щоб підтримувати найсучасніші бачення світового юридичного ринку.

The Legal 500
2019 – міжнародним рейтинговим виданням The Legal 500 відзначено практики комерційного та корпоративного права, а також практику M&A адвокатського бюро Gryphon Legal, що входить до мережі Gryphon Group.

Протягом 32 років The Legal 500 аналізує можливості юридичних фірм по всьому світу.

The Legal 500
2019 – Міжнародним рейтинговим виданням IFLR1000 відзначено практику Банківського та фінансового права Gryphon

Gryphon Group вже більше 6-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

International Financial Law Review 1000 (IFLR1000) 2019
2018 – Gryphon Legal відзначений рейтинговим дослідженням “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018” в 3-х експертизах

Gryphon Group вже більше 5-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

“Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018”
2018 – Gryphon Group відзначена в 5 експертизах.

Банківське та фінансове право, Ринки капіталу та боргова реструктуризація, Податкове право та трансферне ціноутворення, Судовий процес.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients
2018 – Олена Линник в числі лідерів сфери банківського та фінансовго права

Олена Линник відзначена як Notable Practitioners юридичним виданням Ukrainian Law Firms.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients

Наші клієнти

Програма розвитку агрофінансування та агрострахування в Україні Міжнародної фінансової корпорації (IFC). IFC – це міжнародний фінансовий інститут, що входить до структури Світового банку. Головна мета IFC – сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

VISA International – провідна платіжна система світу. Щорічно торговий обіг по картам Visa складає 4,8 трильйони доларів США. Карти Visa приймаються до оплати в торгових точках більш ніж 200 країн світу. Біля 57% платіжних карт у світі припадає саме на долю VISA.

lifecell – український оператор мобільного зв’язку, власником 100% акцій якого є міжнародна інвестиційна компанія Turkcell.

Сьогодні оператор розгортає мережу нового покоління на основі технології 3G + і надає послуги 3G + мобільного інтернету для понад 2 мільйонів абонентів.

«Альфа-Банк Україна» – комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Згідно з рейтингом Національного Банку України «Альфа-Банк Україна» входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

«Альянс Україна» є одним з провідних страховиків України. Компанія 3 роки поспіль входить до ТОП – 10 компаній зі страхування підприємств згідно з рейтингами Insurance Top. Компанія є частиною групи Allianz, яка більше 120 років забезпечує своїх клієнтів надійним страховим захистом.

ПАТ КБ «ПриватБанк» — найбільший український універсальний комерційний банк, орієнтований на обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів всіх форм власності.

За даними дослідження GFK Ukraine у другому кварталі 2016 року банк вважається основним для 39,4% користувачів банківських послуг-фізичних осіб та 33,5% серед корпоративних клієнтів.

Aesthetic Consilium Clinic (Східно-європейська клініка естетичної медицини) – провідна інноваційна клініка преміум-сегмента. Спеціалізується на естетичній медицині, косметології, стоматології.

Група компаній «Атолл Холдинг» – українська фінансово-промислова група, заснована у 1993 році. На сьогодні налічує понад 48 підприємств за такими основними напрямками діяльності як автомобільне виробництво і дистрибуція, інвестиції та будівництво, фінансовий напрямок, туризм і рекреація, девелопмент, а також бізнес-освіта.