UA

Про нас

 

засновано у 2011 році.

 

Gryphon Group – група компаній, що надають професійні послуги в сфері корпоративних фінансів та стратегій, інвестиційного та бізнес консалтингу,

правового супроводу бізнесу та адвокатури, податків та аудиторської діяльності.

 

Ми діємо законно та прозоро.

Ми цінуємо час і ресурси наших клієнтів.

 

 

 

 

 

 

Успішний бізнес вимагає стратегічного планування, прийняття раціональних управлінських рішень та їх ефективного впровадження.

 

Протягом багатьох років наша команда успішно консультує та надає підтримку бізнесу в різних секторах економіки з питань: корпоративних фінансів та стратегій, аналізу фінансового стану й показників, поточних і запланованих угод, податкового планування трансакцій, інвестиційного аналізу й супроводу інвестиційних проектів.

 

#Corporate Finance #Strategic Decisions
#Investment Consulting
#Business Planning #Financial Management Systems

 

 

 

 

 

 

Адвокатське бюро “Gryphon Legal” надає послуги в сфері правово консалтингу та бізнес адвокатури, супроводжує угоди у сфері корпоративного структурування бізнесу, злиття та поглинання (M&A), купівлі-продажу активів, реструктуризації бізнесу й боргових зобов’язань.

 

Ми спеціалізуємося на юридичних послугах у сфері корпоративного, банківського та фінансового права; податкового права; антимонопольного регулювання; у сфері фондового ринку та цінних паперів; трудових правовідносин; захисту інтелектуальної власності.

 

Адвокати “Gryphon Legal” представляють інтереси топ-менеджменту підприємств та установ різних сегментів економіки, у тому числі банків, в кримінальних провадженнях, у сфері економічних або службових злочинів (White Collar Crime).

 

 #Due Diligence #Compliance
#Legal Expertise
#Corporate Investigations #Forensic
#Legal Servises #Litigation

 

 

 

 

 

 

Сертифіковані аудитори та податкові консультанти аудиторської компанії “Gryphon Audit” надають повний комплекс послуг, пов’язаних із проведенням аудиторських перевірок, консультуванням із питань бухгалтерського обліку, звітності та оподаткування.

 

Наші аудитори мають усі необхідні сертифікати для проведення обов’язкових аудитів, у тому числі для банків і фінансово-кредитних установ, професійних учасників фондового ринку, акціонерних товариств.

 

#Audit Opinion #Due Diligence
#Financial Forensic Investigations
#Audit & Assurance #IFRS 

Наша команда

Олена Линник

Керуючий партнер

Gryphon Group

CEO Gryphon Audit

Корпоративні фінанси

та стратегії

Ігор Линник

Старший партнер

Gryphon Group

Податки і право

Інвестиційний консалтинг

Анна Андреасян

Партнер

Корпоративні фінанси,

Аудит

 

 

Лілія Гарачковська

Керівник практики

Аудиту 

МСФО

 

Інеcса Михальченко

Партнер

Корпоративні фінанси

Комплаєнс

 

Наше визнання

2019 – Міжнародним рейтинговим виданням IFLR1000 відзначено практику Банківського та фінансового права Gryphon

Gryphon Group вже більше 6-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

International Financial Law Review 1000 (IFLR1000) 2019
2018 – Gryphon Legal відзначений рейтинговим дослідженням “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018” в 3-х експертизах

Gryphon Group вже більше 5-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

“Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018”
2018 – Gryphon Group відзначена в 5 експертизах.

Банківське та фінансове право, Ринки капіталу та боргова реструктуризація, Податкове право та трансферне ціноутворення, Судовий процес.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients
2018 – Олена Линник в числі лідерів сфери банківського та фінансовго права

Олена Линник відзначена як Notable Practitioners юридичним виданням Ukrainian Law Firms.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients
Ukrainian Women in Law 2018

Олена Линник ввійшла до рейтингу Ukrainian Women in Law 2018 в номінації “Успішні жінки в юридичному бізнесі”

Ukrainian Women in Law 2018
2018 – Фірма року у сфері compliance

Gryphon Group фіналіст “Юридичної премії 2018 року”

Юридична Премія 2018
2018 – Олена Линник

Кращий юрист в сфері банківського/фінансового права

Фіналіст«Юридичної премії 2018 року»

Юридична Премія 2018
2017 – Фірма року у сфері комплаєнс

Gryphon Group фіналіст «Юридичної Премії 2017 року»

Юридична Премія 2017

Наші клієнти

Програма розвитку агрофінансування та агрострахування в Україні Міжнародної фінансової корпорації (IFC). IFC – це міжнародний фінансовий інститут, що входить до структури Світового банку. Головна мета IFC – сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

VISA International – провідна платіжна система світу. Щорічно торговий обіг по картам Visa складає 4,8 трильйони доларів США. Карти Visa приймаються до оплати в торгових точках більш ніж 200 країн світу. Біля 57% платіжних карт у світі припадає саме на долю VISA.

lifecell – український оператор мобільного зв’язку, власником 100% акцій якого є міжнародна інвестиційна компанія Turkcell.

Сьогодні оператор розгортає мережу нового покоління на основі технології 3G + і надає послуги 3G + мобільного інтернету для понад 2 мільйонів абонентів.

«Альфа-Банк Україна» – комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Згідно з рейтингом Національного Банку України «Альфа-Банк Україна» входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

«Альянс Україна» є одним з провідних страховиків України. Компанія 3 роки поспіль входить до ТОП – 10 компаній зі страхування підприємств згідно з рейтингами Insurance Top. Компанія є частиною групи Allianz, яка більше 120 років забезпечує своїх клієнтів надійним страховим захистом.

ПАТ КБ «ПриватБанк» — найбільший український універсальний комерційний банк, орієнтований на обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів всіх форм власності.

За даними дослідження GFK Ukraine у другому кварталі 2016 року банк вважається основним для 39,4% користувачів банківських послуг-фізичних осіб та 33,5% серед корпоративних клієнтів.

Aesthetic Consilium Clinic (Східно-європейська клініка естетичної медицини) – провідна інноваційна клініка преміум-сегмента. Спеціалізується на естетичній медицині, косметології, стоматології.

Група компаній «Атолл Холдинг» – українська фінансово-промислова група, заснована у 1993 році. На сьогодні налічує понад 48 підприємств за такими основними напрямками діяльності як автомобільне виробництво і дистрибуція, інвестиції та будівництво, фінансовий напрямок, туризм і рекреація, девелопмент, а також бізнес-освіта.