UA

Про нас

 

засновано у 2011 році.

 

 

Gryphon Group – група компаній, національна мережа, що надає професійні послуги в сфері корпоративних фінансів та стратегій, інвестиційного та бізнес-консалтингу, правового та податкового консалтингу, адвокатури та аудиту.

 

Нашими клієнтами є провідні банки та фінансові установи, аграрно-промислові групи, інвестиційно-девелоперські та будівельні компанії, підприємства сфери машинобудування та металургії, енергетики, нафти і газу.

 

Підприємства в сфері електронної комерції та ІТ, медіа та телекомунікацій, авіації та безпілотних систем, готельно-туристичного бізнесу, медицини та фармацевтики.

 

Ми діємо законно та прозоро.

Ми цінуємо час і ресурси наших клієнтів.

 

 

 

 

 

 

Успішний бізнес вимагає стратегічного планування, прийняття раціональних управлінських рішень та їх ефективного впровадження.

 

Протягом багатьох років наша команда успішно консультує та надає підтримку бізнесу в різних секторах економіки з питань: корпоративних фінансів та стратегій, залучення інвестицій та фінансування, бізнес-планування, корпоративного управління, супроводу угод M & A, корпоративного структурування та фінансової реструктуризації.

 

#Corporate Finance #Strategic Decisions
#Investment Consulting
#Business Planning #Financial Management Systems

 

 

 

 

 

 

Адвокатське бюро «Gryphon Legal» надає послуги в сфері правового консалтингу та бізнес адвокатури, супроводжує угоди в сфері корпоративного структурування бізнесу, купівлі-продажу активів, реструктуризації бізнесу та боргових зобов’язань, злиття та поглинання (M&A).

 

«Gryphon Legal» здійснює Forensic-розслідування, супроводжує процедури корпоративного, податкового та передінвестиційного Due Diligence.

 

Адвокати «Gryphon Legal» спеціалізуються також в кримінальних провадженнях, у сфері економічних та посадових злочинів (White Collar Crime).

 

 

#Due Diligence #Compliance
#Legal Expertise
#Corporate Investigations #Forensic
#Legal Servises #Litigation

 

 

 

 

 

 

Gryphon Audit надає повний комплекс послуг з аудиту фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, а також з надання впевненості та інших професійних послуг, що надаються відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

 

Gryphon Audit має право проведення обов’язкового аудиту суспільно значимих підприємств: банків, страхових компаній, фінансово-кредитних установ, емітентів цінних паперів, цінні папери яких допущені до торгів на фондових біржах або щодо яких здійснено публічну пропозицію.

 

У тому числі великих підприємств, як приватного так і державного сектору, аграрно-промислових груп, інвестиційно-девелоперських і будівельних компаній, підприємств сфери машинобудування і металургії, енергетики, нафти і газу.

 

#Audit Opinion #Due Diligence
#Financial Forensic Investigations
#Audit & Assurance #IFRS 

Наша команда

Олена Линник

Керуючий партнер

Gryphon Group

CEO Gryphon Audit

Корпоративні фінанси

та стратегії

Ігор Линник

Старший партнер

Gryphon Group

Податки і право

Інвестиційний консалтинг

Анна Андреасян

Партнер

Корпоративні фінанси

Аудит

 

 

Інеcса Михальченко

Партнер

Корпоративні фінанси

Комплаєнс

 

Наше визнання

2019 – Міжнародним рейтинговим виданням IFLR1000 відзначено практику Банківського та фінансового права Gryphon

Gryphon Group вже більше 6-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

International Financial Law Review 1000 (IFLR1000) 2019
2018 – Gryphon Legal відзначений рейтинговим дослідженням “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018” в 3-х експертизах

Gryphon Group вже більше 5-ти років поспіль займає лідируючі позиції серед компаній, які спеціалізуються в сфері Корпоративного права та M&A, Комплаєнсу, Банківського та фінансового права.

“Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018”
2018 – Gryphon Group відзначена в 5 експертизах.

Банківське та фінансове право, Ринки капіталу та боргова реструктуризація, Податкове право та трансферне ціноутворення, Судовий процес.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients
2018 – Олена Линник в числі лідерів сфери банківського та фінансовго права

Олена Линник відзначена як Notable Practitioners юридичним виданням Ukrainian Law Firms.

Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients
Ukrainian Women in Law 2018

Олена Линник ввійшла до рейтингу Ukrainian Women in Law 2018 в номінації “Успішні жінки в юридичному бізнесі”

Ukrainian Women in Law 2018
2018 – Фірма року у сфері compliance

Gryphon Group фіналіст “Юридичної премії 2018 року”

Юридична Премія 2018
2018 – Олена Линник

Кращий юрист в сфері банківського/фінансового права

Фіналіст«Юридичної премії 2018 року»

Юридична Премія 2018
2017 – Фірма року у сфері комплаєнс

Gryphon Group фіналіст «Юридичної Премії 2017 року»

Юридична Премія 2017

Наші клієнти

Програма розвитку агрофінансування та агрострахування в Україні Міжнародної фінансової корпорації (IFC). IFC – це міжнародний фінансовий інститут, що входить до структури Світового банку. Головна мета IFC – сприяння економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.

VISA International – провідна платіжна система світу. Щорічно торговий обіг по картам Visa складає 4,8 трильйони доларів США. Карти Visa приймаються до оплати в торгових точках більш ніж 200 країн світу. Біля 57% платіжних карт у світі припадає саме на долю VISA.

lifecell – український оператор мобільного зв’язку, власником 100% акцій якого є міжнародна інвестиційна компанія Turkcell.

Сьогодні оператор розгортає мережу нового покоління на основі технології 3G + і надає послуги 3G + мобільного інтернету для понад 2 мільйонів абонентів.

«Альфа-Банк Україна» – комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Згідно з рейтингом Національного Банку України «Альфа-Банк Україна» входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

«Альянс Україна» є одним з провідних страховиків України. Компанія 3 роки поспіль входить до ТОП – 10 компаній зі страхування підприємств згідно з рейтингами Insurance Top. Компанія є частиною групи Allianz, яка більше 120 років забезпечує своїх клієнтів надійним страховим захистом.

ПАТ КБ «ПриватБанк» — найбільший український універсальний комерційний банк, орієнтований на обслуговування приватних осіб і корпоративних клієнтів всіх форм власності.

За даними дослідження GFK Ukraine у другому кварталі 2016 року банк вважається основним для 39,4% користувачів банківських послуг-фізичних осіб та 33,5% серед корпоративних клієнтів.

Aesthetic Consilium Clinic (Східно-європейська клініка естетичної медицини) – провідна інноваційна клініка преміум-сегмента. Спеціалізується на естетичній медицині, косметології, стоматології.

Група компаній «Атолл Холдинг» – українська фінансово-промислова група, заснована у 1993 році. На сьогодні налічує понад 48 підприємств за такими основними напрямками діяльності як автомобільне виробництво і дистрибуція, інвестиції та будівництво, фінансовий напрямок, туризм і рекреація, девелопмент, а також бізнес-освіта.